ZESTAW 6 x Miód Nawłociowy 1,2 kg
ZESTAW 6 x Miód Nawłociowy 1,2 kg
- Wielki ZESTAW miodu nawłociowego 1,2 kg =0,9 L !!
- 6 x Słoik 1,2 kg = 0,9 L miodu.
Barwa mioduMiody jasne
KonsystencjaMiód skrystalizowanyLekko kremowy
OpakowanieBIG SLÓJ 1,2 Kg miodu
Sezon zbioru2025
W zestawie 6 słoików po 1200 g miodu nawłociowego – więcej smaku, większa oszczędność!
W zestawie taniej! Skorzystaj z okazji i zamów zestaw miodu nawłociowego prosto od pszczelarza.
Zestaw miodu nawłociowego – co otrzymujesz?
- ✅ 6 słoików po 1200 g pysznego miodu nawłociowego
- 🌼 Produkt z pierwszej ręki – bezpośrednio od lokalnego pszczelarza
- 💰 Atrakcyjna cena za większą ilość
- ⏳ Sezonowy skarb – ograniczona dostępność
Dlaczego warto wybrać miód nawłociowy?
- 💛 Słodko-kwaśny smak i kremowa konsystencja – doskonały do herbat, jogurtów, wypieków i sosów
- 🌿 Naturalne antyoksydanty (rutyna, kwercetyna) wspierające odporność
- ❤️ Wsparcie układu krążenia – pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie
- ✔️ Zdrowie układu moczowego – łagodzi objawy kamicy nerkowej i wspiera prostatę
Uwaga: Miód nawłociowy to produkt limitowany – zbierany wyłącznie podczas kwitnienia nawłoci pospolitej i kanadyjskiej. Zamów już dziś, zanim zestaw zniknie z magazynu!
Do pobrania
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
ApiMiodek Teresa GierulaWięcej
Adres:
Chyrzyna 34Kod pocztowy: 37-755Miasto: KrzywczaKraj: PolskaNumer telefonu: 604449694Adres email: kontakt@apimiodek.pl
Barwa miodu
Miody jasne
Konsystencja
Miód skrystalizowany
Lekko kremowy
Opakowanie
BIG SLÓJ 1,2 Kg miodu
Stopień jakości produktu
100 % NATURALNY

Sezon zbioru
2025
Najlepiej spożyć przed
Data przydatności do spożycia podana jest na etykiecie opakowania
Sposób przechowywania
Produkt przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu
Opinie o ZESTAW 6 x Miód Nawłociowy 1,2 kg
4.98Liczba wystawionych opinii: 92
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz
5 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
w naszym programie lojalnościowym.
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemProdukt zgodny z opisem2023-04-18
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobrej jakości , cena bardzo dobra - polecam2023-03-18
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód bardzo dobrej jakości.2023-02-21
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiałem nawłociowy z innej pasieki ale to była lipa.Z apimiodka dopiero nawłoć to jest super miodzio.2023-02-20
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód bardzo dobrej jakości przydatny w chorobach układu moczowego i innych2023-02-18
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry. Następne zamówienie też u Was złożę.2020-09-02
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód jest świetny w smaku, z delikatnym aromatem.2020-07-29
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry, delikatny smak i wspaniały aromat2020-07-21
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemszybko i sprawnie dostarczono,dobra jakość2020-06-03
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemsuper2020-05-26
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPolecam.2020-05-26
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemznakomity miód2020-05-05
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSUPER!!!!2020-04-30
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWyrazny smak nawloci Kupujemy od wielu lat Polecamy kazdemu2020-04-20
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWszystko super tak jak pisałem wyżej.2020-04-16
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSmaczny miód i zauważalne zalety jego zalety zdrowotne.2020-04-09
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJakość miodu wspaniałą, dostawa profesjonalna2019-10-18
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJakiś czas temu kupiony dla popróbowania i... bardzo smaczny. Świetnie zapakowane produkty.2019-10-11
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód wysokiej jakości. Zażywam go na niedomagania układu krążenia ,zauważyłem poprawę w funkcjonowaniu serca. Dostawa i zabezzpieczenie zakupionego miodu wzorowe.2019-07-09
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMój faworyt, kupiony po raz kolejny. Polecam :-)2019-03-04
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry miód, smaczny i w dobrym gatunku.Właśnie zamówiłam następne dwa miodki.Pycha.2018-03-20
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiodek pyszny, pierwszy raz go zakupilem zeby sprawdzic inny smak, jest niepowtarzalny, bardzo smaczny. Dziekuje :)2018-01-06
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód ma ciekawy intrygujący smak, który czuć w tle.2017-11-07
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemOd ponad 2 lat korzystam z tej pasieki i nigdy nie miałem problemów tak z miodami jak i dostawą. Co do samego miodu nawłociowego jest bardzo interesujący podobny do rzepaku ale jak dla mnie za bardzo aromatyczny(perfumowany).2017-10-19
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPierwszy raz spożywałem nawłociowy i polecam. Przesyłka jak zwykle na wysokim poziomie. Dziękuję2017-10-03
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJadłam po raz pierwszy i chętnie do niego wrócę.2017-08-31
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJestem stałą Klientką od kilku lat, miód przepyszny, słoik wypełniony po brzegi gęstą słodyczą :)2016-05-26
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPierwszy raz jadłam. Rzeczywiście jest bardzo słodki i mocno skrystalizowany - trzeba się trochę nasilić , żeby uskrobać.2016-04-04
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemNie po raz pierwszy zakupiłam miód w tym sklepie i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona.Miód bardzo smaczny,wysoka jakość ,przesyłka błyskawiczna,dobrze zapakowana.Polecam2015-10-24
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry miód!2015-05-12
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód przepyszny , polecam . Przesyłka ekspresowa , super zapakowana . Jestem stałym klientem ,polecam sklep i produkty. Gorąco pozdrawiam. Danusiabo.2015-04-29
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemZakupiłem sześć słoików, trzy rodzaje miodu (rzepakowy, nawłociowy i gryczany) , są fantastyczne. Na pewno będę waszym stałym klientem. Zapakowane bardzo dobrze, bezpiecznie, dostawa bardzo szybka z możliwością monitorowania. Czekam na spadziowy iglasty, już się nie mogę doczekać kiedy będzie dostępny. Tak w ogóle to trafiłem do Was, dzięki rekomendacji mojego brata Grzegorza z Pruszkowa. Jemu już podziękowałem, teraz Wam dziękuję serdecznie.2015-03-31
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemNigdy nie jadłam takiego miodu. Ma specyficzny smak na pewno warto go kupić bo jest inny od powszechnie znanych jak miód wielokwiatowy,lipowy itp. Bardzo dobrze był zabezpieczony, dostawa szybka, sklep nic dodać nic ująć super.2015-03-31
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemmiód pycha, trudno mu się oprzeć :) jedyny minus, że szybko się kończy ;)2015-02-24
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód pachnący, słodziutki, kremowy o szczypiącym smaku. Dla mnie ekstra, polecam wszystkim smakoszom. Obsługa sklepu super. Przesyłka estetyczna, bardzo dobrze zabezpieczona.2015-02-10
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJadłam ten miód po raz pierwszy i na pewno nie ostatni,jest bardzo dobry.Jedyna wada - za szybko znika.Polecam2015-02-10
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemsuper sklep super miody bardzo polecam2014-12-15
- 4/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry miód, nie tak dobry jak się spodziewaliśmy, nie mniej jednak słoik szybko się opróżnił ;) Świetny do mleka czy też jogurtu. Delikatny smak i zdecydowanie słodki. Jedyna wada to lekko drożdżowy zapach.2014-12-06
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTen miód z kolei bardzo polubiła moja żona i zabroniła mi go ruszać. Więc wierzę jej na słowo że jest dobry, piątka !2014-10-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiod nawlociowy, jak wszystkie inne miody ktore w Miodku kupilismy, ma specyficzny i niepowtarzalny smak. Jak na razie nie spotkalam nigdzie miodow o takiej barwie smakow i o ta wysokiej jakosci. Osobny temat godny najwyzszej pochwaly to serwis, dla mnie bardzo wazny, poniewaz mieszkam na stale za granica. Od zamowienia do dostawy uplywa zaledwie pare dniu i wszystko przychodzi zapakowane w najlepszym stanie. Jestem bardzo zadowolona z waszych produktow i z waszego serwisu.2014-09-22
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód "niebo w gębie", bardzo szybka realizacja zamówienia, przesyłka profesjonalnie zapakowana.2014-07-12
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJestem stałym klientem od dawna. Gorąco polecam sklep i produkty. Szczególnie zasmakował mi miód nawłociowy, który zaczęłam kupować. Polecam miody i pierzgę, ze względu na jej właściwości lecznicze.2014-05-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemKolejny mój zakup. Tym razem kupiłem miód rzepakowy, nawłociowy, gryczany Nie Rozp. i pyłek kwiatowy Premium. Miody są bardzo smaczne i godne polecenia. Pyłek kwiatowy PREMIUM bardzo dobrej jakości. Niestety słoik z miodem Nie Rozp. gryczanym otrzymałem z pękniętym – stłuczonym dnem o czym poinformowałem właścicieli.2014-03-14
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód bardzo dobry jakościowo. Jego smak i aromat doskonale komponują ze smakiem kawy czy herbat owocowych. Dodatkowym atutem jest to, że może zastępować ziele nawłoci przy kamicy nerkowej, więc można stosować już inne mieszanki ziołowe. Obsługa na wysokim poziomie, słoiki świetnie zabezpieczone przed stłuczeniem w transporcie. Sklep polecam.2014-02-12
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry zakup.Bez najmniejszych uwag.Polecam2014-02-11
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemKupiliśmy ten miód po raz pierwszy, bardzo specyficzny w moim odbiorze taki kwiatowo-ziołowy, bardzo słodki. Przesyłka dotarła szybko, dobrze zabezpieczona. Polecam!2014-02-11
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemKupilem ten miod z ciekawosci jako ze nigdy o nim nie slyszalem. Ciekawy w smaku, dostalem go w postaci skrystalizowanej co nie przeszkadza w swobodnym jego rozpuszczaniu.2013-10-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry miod, jak i inne u tego producenta:) Polecam!2013-10-20
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPierwszy raz zakupiłam ten miód jest wspaniały, tak jak wszystkie miody z tej pasieki.Paczka profesjonalnie zapakowana i dostarczona w trybie błyskawicznym. POLECAM !!!2013-10-19
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSuper miodek. Bardzo smaczny i łagodny miód. Skrystalizowany łatwo się rozsmarowuje na bułeczce i nie zlewa się z niej. Bardzo polecam, przekonałem się do tego miodu po pierwszym zakupie, poprzednio o nim nic nie wiedziałem. :)2013-10-02
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemZ większej partii różnych miodów, jakie zamówiłem, do tej pory próbowałem właśnie nawłociowego i nektarowo-spadziowego. Oba bardzo dobre i godne polecenia, każdy ma swój specyficzny, niepowtarzalny smak. Jestem pewien, że na pozostałych też się nie zawiodę :). Przesyłka profesjonalnie zapakowana.2013-09-19
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiody od Państwa są rewelacyjne, próbowałam niemal wszystkich. Nie zawiodłam się. Są godne swojej ceny a przesyłka jest zawsze dobrze zabezpieczona.U innych sprzedawców są niższe ceny ale i jakość niższa,zdarzały mi się też potłuczone słoiki. Od kilku lat zaopatruję się u Państwa i szczerze polecam innym.2013-09-04
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPierwszy raz próbowałam miód nawłociowy i jestem zachwycona - delikatny, słodziutki z baaardzo delikatna nutką goryczki wyczuwalną na koniec, przy przełykaniu - niestety szybko się skończył ;-)2013-09-01
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemZupełnie nowe doznanie "miodowe". Kwaskowaty, ale wyjątkowy. Dobrze,że domownicy wolą wielokwaitowy- tego dla mnie będzie więcej :)2013-08-21
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemsuper miodek, jak i pozostałe, ten ma fajny smak zwłaszcza do porannego twarożku, do tego wspaniałą obsługa ze strony sklepu, dziękuje i polecam2013-08-16
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPierwszy raz ja smakuje ten miod i on jest pycha. Lagodny i aksamitny miod z lekko gorzkawym posmakiem ktory daje temu miodowi specjalny charakter. Absolutnie polecam.2013-08-12
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemDostawa zamówionych produktów rewelacyjna,a same miody najwyższej jakości. Od lat dokonuję zakupów i zawsze jednakowa ocena - 5/5.2013-07-19
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWspanialy miod! Kupilem online, przesylka dotarla blyskawicznie szybko, sloiki byly doskonale zapakowane! Fantastyczna komunikacja z klientem! Moje doswiadczenie z firmami online tu w Polsce sa raczej negatywne (jestem obcokrajowcem na urlopie w Polsce). Wasza firma jest pozytywnym wyjatkiem! Dalej tak, prosze! Dziekuje!2013-07-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemProdukt rewelacyjny na pewno zostanę stałym klientem :)2013-06-29
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupembardzo super2013-06-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPolecam ten miód każdemu:-))2013-06-05
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPierwszy raz spróbowałem miodu nawłociowego- pycha!!!!2013-05-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPierwszy mój zakup u tego sprzedawcy.Chociaż sam jestem pszczelarzem, chciałem skosztować tych miodów, których nie posiadam. Jestem bardzo zadowolony. Wkrótce ponowię zakup.2013-03-21
- 5/5Opinia potwierdzona zakupempolecam swietny miód i szybka przesylka2013-03-04
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWitam, kupowałam pierwszy raz i bardzo milo jestem zaskoczona błyskawiczną wysyłką :) To naprawdę DUŻY PLUS!. Co do miodu, no moim faworytem pozostanie wrzosowy, ale nawłociowy to numer jeden do potraw i słodzenia herbat! Bardzo słodki, bez goryczki i niewiele go trzeba by posłodzić a nie przesłodzić :) POZDRAWIAM2013-01-18
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód super, paczka doszła szybciej niż ekspresowo i solidnie zapakowana. Polecam w 100%2012-12-28
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemDla mnie nr 1 wśród miodów.2012-11-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPoza koniczynowym i wrzosowym próbowałem już wszystkich miodów z tej pasieki. :) Dla mnie osobiście miód nawłociowy nadaje się do słodzenia np. kutii ;-) ale na chleb wolę inny. Przesyłka już po raz kolejny ekspresowo na drugi dzień od wysyłki, mimo, ze paczka ekonomiczna Pocztą Polską!2012-11-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód - czysta nawłoć, godne polecenia dla amatorów słodkich , skutecznych i naturalnych suplementów diety. obsługa i realizacja zamówienia - super.Polecam gorąco.2012-11-09
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry miód , paczka zabezpieczona przed uszkodzeniem wspaniale.2012-11-06
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód o charakterystycznym zapachu i specyficznej konsystencji, co może świadczyć o ilości nektaru nawłoci. Spełnia oczekiwania jako suplement diet leczniczych. Smak specyficzny dla koneserów.2012-11-04
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemmiód zgodny z opisem przesyłka dostarczona szybko i fachowo2012-10-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemnie próbowałąm nigdy tego miodku,ale po spróbowaniu go zamówię jeszcze jeden słoik, szkoda że dopiero teraz odkryłam tego dostawcę , do tej pory kupowalam miodek w sklepie, róznica przeogromna polecam2012-09-22
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód jest rewelacyjny. Przesyłka zapakowana w sposób bardzo profesjonalny.bajera2012-09-07
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry wcześniej nie próbowałem tego miodu. Solidnie zapakowane. Polecam !!!!!!2012-08-11
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTo nasz debiut. Pierwszy zakup miodu nawłociowego i sądząc po kubkach smakowych - nie ostatni...2012-07-31
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPyszny, zdrowy miód wart swojej ceny, myślę, że nawet gdyby kosztował więcej to i tak nie kupiłabym innego - Eko Miodek jest świetnej jakości, a kiedy ma się małe dziecko to warto wydać każde pieniądze na takie rarytasy :)2012-06-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo ciekawy miód, słodszy niż myślałam, ale zakupu nie żałuję. Dodatkowy plus za serwis i przesyłkę (szybkość i pakowanie).2012-05-28
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry miód,zakupiony drugi raz,smakuje mi bardzo,w wersji skrystalizowanej,a do tego bułeczka...palce lizać Miód dobrze spakowany,wysyłka ok,smaczny produkt,polecam2012-04-22
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPyszny miód :) - polecam producenta!2012-01-23
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJestem zaskoczona smakiem miodu z nawłoci. Wcale nie czuję nutki goryczy ( nadmienione w opisie), chociaż lubię lekką goryczkę. Smak tego miodu jest niezwykły! Delikatny o lekkim zapachu kwiatu nawłoci, subtelnie wyczuwalnym. Smak niebiański! Pierwszy raz spotykam się z takim smakiem wśród miodów! Rewelacja!2011-12-14
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód nawłociowy ma bardzo charakterystyczny smak nie porównywalny z innymi miodami. Bardzo go lubię. Do tego słoik opakowany bardzo profesjonalnie, nie było szansy aby przesyłka została uszkodzona.2011-12-05
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJeszcze nie jedzony ale próbowany,pierwszy raz w naszym domu. Wydaje się być doskonały,Dostawa i opakowanie super.Pozdrawiam2011-11-29
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemNie ma lepszej Pasieki na tym świecie niż EkoMiodek! Posmakujcie miodów... zakochacie się...2011-11-14
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMió kupiony z ciekawości - nigdy wcześniej takiego nie jadłam. Stał się uubionymj miodem mojego dziecka - znika w tempie błyskawicznym!!!!Pryeszka sprawna, bardyo dobrye yabeypiecyona. Gorąco polecam!!!!2011-11-08
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTo jest autentycznie produkt jakiego mi brakowało. Na Sklep EkoMiodek natrafiłem przypadkowo poprzez wyszukiwarkę google. Miód jest faktycznie wart ceny i kosztów przesyłki więc na pewno będę jeszcze niejednokrotnie zaglądał do sklepu. Przy okazji obejrzałem inne produkty i muszę stwierdzić, że jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Cieszę się, ze miałem możliwość poznać tak sympatycznych pszczelarzy od trzech pokoleń. Polecam produkty rodziny Gierula nie tylko sympatykom bieszczadzkich, ekologicznych pól i lasów ale wszystkim smakoszom artykułów z najwyższej półki. Właścicielom firmy oraz personelowi życzę wiele satysfakcji z prowadzenia słodkiego biznesu i niech Wasze pszczółki zawsze będą takie pracowite. Pozdrowienia także od mojego wnuczka Kuby.2011-10-09
- 5/5Opinia potwierdzona zakupempolecam2011-09-22
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTo się nazywa PRAWDZIWY MIÓD. Polecam, warto! Cena - za dobre produkty i uczciwą pracę pszczelarza należy się godziwe wynagrodzenie! Kto uważa, ze cena wysoka może sobie zakupić "pyszny" miód z Chin. W życiu nie liczy się ile kupisz produktów tylko jakiej jakości. Ja należę do tych, którzy wolą mniej, a lepszej jakości :-). A co do obsługi - szybko i sprawnie, pełen przepływ informacji. Świetnie zabezpieczona przesyłka! PEŁEN PROFESJONALIZM!2011-08-22
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiód jest rewelacyjny. Przesyłka zapakowana w sposób bardzo profesjonalny.2011-07-25
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo smaczny miód. Paczka dobrze zapakowana :)2011-03-15
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemNie pamietam, czy wcześniej próbowalem miodu nawłociowego, ale wyjątkowa słodkość i specyficzny, delikatny unikalny posmak nakazuje sięgnąć po drugą łyżkę :)2011-03-14
- 4/5Opinia niepotwierdzona zakupemBardzo łagodny i przyjemny i bardzo słodki smaku miodek nektarowy posiadający jasną barwę. Zalecany przy chorobach nerek, dróg moczowych oraz zaburzeniach przewodu pokarmowego. Dla amatorów łagodniejszych smaków:)2011-02-27
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt













